| petitdreamer a întrebat:

Ce parere aveti? Vedetele muzicii, isi asculta propriile melodii? Punand in balanta muzica lor sau muzica altor muzicieni, cam cat la suta credeti voi ca asculta?

2 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Ei asculta muzica altor interpreti, pentru. inspiratie, comparatie, cat despre melodiile lor pe care le asculta in studio, in timpul prelucrarii vocale, si in timpul concertelor, le mai asculta si prin locurile publice, in timp ce-si fac piata, sau poate cand conduce o mai asculta la radio, mai intra pe net sa vada parerea oamenilor despre melodia sa. Eu cred ca sunt intr-o continua comparatie, intre melodiile lor, si melodiile altora. Eu cel putin asa as face!winking

| Candyman a răspuns:

Pai dupa lansare nu isi mai asculta prea mult propriile melodii. Poate chiar sunt stresate de ele happy Asculta alti muzicieni/ cantareti in prportie de 90%, parerea mea