| Laura_5496 a întrebat:

Ce parerea aveti despre finalul dl emisiunea "vaporul iubirii". Oare e pe bune?! mai sunt si acum impreuna cei 2?

Răspuns Câştigător
| CGAlexandra a răspuns:

Mie mi.a placut finalul emisiunii, insa Adelina nu mai este cu Miu.A venit Adelina la acces direct cu Madalina si Daniela si au zis ca sunt singurehappy

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Stai ca nu am vazut finalul
cine cum a castigat?

| xCraziiGurllx3 a răspuns:

X.Probabill.

| Gabriela343 a răspuns:

Eu cred ca este adevarat,de ce nu cauti pe net? oricum,eu cred ca e adevarat,si adelina e o femeie buna,pentru vine de aici de unde locuiesc,mie mi-a placut mult, eu cred ca e adv, si cei 2 se potrivescwinking

| Laura_5496 explică:

A castigat adelina si miu.s-au logodit happy