| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce pareri aveti despre emisiuni TV din perioada 90-2000?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Erau mai frumoase in sensul ca limbajul era unul mai lejer, nu atat de fortat din cauza cenzurii + topicurile abordate erau mai interesante, pe cand acum trebuie sa avem grija ce scoatem pe gura ca sta CNA ul cu amenda in mana. Tot ce se difuza de la filme la desene si emisiuni erau mai amuzant si mai frumos per total deoarece nu se trezeau Karens cu parul albastru sa dea in judecata posturi de TV ca au pronuntat un cuvant murdar si au auzit copiii lor autisti care oricum injura pe la spatele parintilor ca niste birjari si rup siteurile pentru adulti.

| Lupică27 a răspuns:

Nu era atata propaganda si prostie.

| vodami92 a răspuns:

Era televiziune atunci! mai ales la noi! acum mai mult stiri sau sport si cam atat!