| Dannah a întrebat:

Ce parere aveti despre asta: http://www.220.ro/emisiuni-tv/Justin-Bieber-Nu-Traieste/ cXw5AOxiWS/ credeti ca este adevarat?!? astept mai multe pareri!

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@allexa - Dar vai, ce te-au mai teriorizat, esti atat de satula de el incat ti-ai pus chiar si o poza cu el la TPU straight face Cred ca iti este o sila sa dai pe "Vizualizare profil"... ceva de nu se poate. straight face rolling on the floor

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu este adevarat

| iuandfto a răspuns:

S-a discutat mult pe site despre asa ceva si eu cred ca nu este adevarat chiar daca mi-as dori.

| βσσblėėŝ a răspuns:

laughingrolling on the floorbestiala fazalaughingdar e faketonguelaughingoh go onlaughingma'u terorizat astia la scoala cu pedofilu' lorlaughingoh go onrolling on the floorfakeeeelaughing