| deutSa a întrebat:

Ce pasiuni aveti? Ma refer la cele care tin de arta cunoasterii, a scrierii, etc. Eu una am un hobby si acela este sa scriu poezii sau "povesti" ce tin de criteriul fantasticului, epicului, imaginarului, etc ce cuprind de asemenea metafore, epitete happy

3 răspunsuri:
| Simina1066 a răspuns:

Eu nu am niciuna de aceea ii respect pe cei care pot face asa ceva, eu pot sa-mi imaginez multe lucruri insa atunci cand vreau sa le scriu ma blochez si imi zic "De ce sa scriu asta? daca nu place si altcuiva?" ceea ce e o prostie. Daca iti place continua si poate lucrarile tale vor ajunge celebre. :*

| Pisiiii a răspuns:

Sa cant big grin

| madddie a răspuns:

Si eu scriu.proza scurta.am un sg subiect care il duc spre ce idee vreau.am si de domeniul fantasticului sau lucruri duse la exagerare