| Dismally a întrebat:

Ce pasiuni mai ciudate aveti? happy Eu am fost mereu atras de ocultism.

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satanism
http://bucurialuisatan.com/

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Are si satanismul o oarecare legautura cu ocultismul happy

| Florentina9210 a răspuns:

Hmm..pasiuni ciudate...tin minte una cand eram mai micuta, impreuna cu verisoara mea obisnuiam sa scriem biletele de dragoste unui vecin de al ei. Asteptam sa vina seara si eu mergeam sa i-o pun in grad, ea statea de sase si imi spunea sa nu fac prostia asta dar eu nu am bagat de seama. Am scris prostii in acea scrisoare cu gandul la vara mea si la sfarsit am semnat numele unei alte vecine de a ei mai prostuta asa. A doua zi baiatul ala a venit si a certat-o pe fata aceea chiar daca nu era vinovata. O mara gafa! Dar a fost amuzant!

| Dismally explică (pentru Florentina9210):

Saraca fata, a fost certata pentru distractia voastra laughing

| Doub a răspuns:

Illuminati, masonerie, ratoni şi jeleuri. blushing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Dismally):

Am fost ''diabolice'' smug acum ne-am cumintit. Suntem cele mai de treaba fete. Eram mici, nu realizam cat rau am fi putut produce, doar printr-o simpla scrisoare. Tu ce ai fi facut daca ai fi fost in locul acelui baiat si ai fi aflat pana la urma cine a fost de fapt ''autorul'' acelei scrisori?

| Bacemi a răspuns:

Sa ma comport cu persoanele cu care imi sunt dragi ca si cum am fi mai apropiati decat suntem. De multe ori trece poate mult timp intre mine si alti oameni cu care aveam o relatie destul de buna fara sa mai vorbim, iar apoi eu apar si incerc sa reiau lucrurile ca si cum suntem in continuare aceiasi prieteni. Lucrurile de fapt se schimba pentru ceilalti care ma privesc ca un nebun.

| Dismally explică (pentru Bacemi):

Da, se racesc relatiile in timp, nu ma mira ca te privesc asa happy

| Dismally explică (pentru Doub):

Vreau si eu un raton din jeleu, la scara 1:1 laughing

| Dismally explică (pentru Florentina9210):

Nu stiu, dar nu cred ca as fi certat-o pe aceea fata, acum depinde si ce fel de scrisoare era laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Dismally):

Era una de ''dragoste'', normal ca ti-ar fi placut. laughing Deci, pana la urma, am fi scapat fara ''ciufuleala'''? smug

| Doub a răspuns (pentru Dismally):

Mi-ai făcut poftă de jeleuri, pfui.

| Dismally explică (pentru Florentina9210):

Daca era de dragoste atunci da, ati fi scapat nepedepsite laughing

| Dismally explică (pentru Doub):

Daca iti faceam numai tie... laughing

| Doub a răspuns (pentru Dismally):

Problema e că eu sunt disperată după ele şi sunt ca un drog pentru mine, ahh.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Dismally):

Si chiar si asa, am fi fugit. Nu ne-ai fi prins. laughing

| Staind a răspuns:

La un moment dat, radiestezia. Dar incepuse sa semene cu chestii sectante asa ca am lasat-o balta

| Dismally explică (pentru Doub):

Esti norocoasa daca te limitezi la jeleuri, eu sunt dependent de dulciuri, orice fel de dulce happy

| Dismally explică (pentru Florentina9210):

Asta e discutabil, pe distanta scurta alerg destul de repede laughing

| Dismally explică (pentru Staind):

Ai renuntat doar pentru atat? happy

| Doub a răspuns (pentru Dismally):

Jeleurile sunt BUUUNEE.
jEEELEUURILEE SUNTT BUNEEEEEEE.

Gata, termin.laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Dismally):

Deci n-aveam sanse? laughing

| Dismally explică (pentru Doub):

Da, STIU laughing Orice lucru comestibil si dulce este bun happy

| Doub a răspuns (pentru Dismally):

Nuuuu.
Adică.
Plăcinta cu fructe, iaaccc.

| Dismally explică (pentru Florentina9210):

Daca voiam sa va prind nu, va pregateam o capcana si va asteptam ca un paianjen in plasa laughing

| Dismally explică (pentru Doub):

De ce? Este buna si placinta cu fructe happy

| Doub a răspuns (pentru Dismally):

Mie... mie nu prea îmi place...

| Dismally explică (pentru Doub):

Eu unul nu prea am mancat placinta sa nu-mi placa, poate doar una cu varza dar aia intra la alta categorie happy

| Staind a răspuns (pentru Dismally):

Nu doar. M-am simtit ca o oaie care face ce i se spune pentru ca asa trebuie, altfel e "pacat". Plus ca oamenii aveau niste idei care nu imi placeau. In 6 luni am cules ce m-a interesat..si cam atat. Poate la un moment dat o sa ma orientez din nou pe ramurica asta, desi nu cred. Ar mai fi motive, dar nu le expun aici.laughing

| Doub a răspuns (pentru Dismally):

laughing