| anonim_4396 a întrebat:

Ce pasiuni ciudate aveti?

28 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu știu dacă sunt chiar pasiuni, dar mereu fac chestiile astea când am ocazia:
Pipăi pungile cu alimente în magazin mai ales pâinea.
Am obiceiul să miros chiloții când vreau să îi cumpăr.
Când venea cineva în vizită, puneam o boxă portabilă în baie și mă conectam din camera alăturată. Puneam ''fart sound'' de pe Youtube. Eu vorbeam cu acea persoană, iar din baie zici că era război.
Nu cred că vrei să continui lista...

| SufletDivin a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Draga Suflet,
''Am obiceiul să miros chiloții când vreau să îi cumpăr.''De aceasta nu mi-ai spus niciodata big grin

| anonim_4396 explică (pentru SufletDivin):

De ce i-aş spune unui străin de "pasiunile" mele?

| Drimmero a răspuns:

Fotbalul, o pasiune masochista.

| T0T a răspuns:

Nu pot să spun că tare îmi e că descoperă poliția.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea am pasiuni ciudate.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Niciuna.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu vreau sa traumatizez pe nimeni cu raspunsul meu.

| FaraNumePls a răspuns:

Eu ma joc provocări de-astea ciudate rău laughing dar termin repede.

| syd a răspuns:

Acest website

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le dau foc chibritelor pentru ca-mi place mirosul, uneori termin si cate-o cutie de chibrite in cateva minute. Dar nu cred ca e nimic ciudat in asta, pana la urma toata lumea facea asta zilnic, nu? Spune-mi ca asa-i ca sa nu ma simt o fetita cu chibrite, singura si ciudata.crying(

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde e votul de drăguț...

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu fac asta laughing

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Oho, am foarte multe, sunt kinky rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

N-avem pentru ca ar trebui sa se faca si un buton " taie-ti cablul de net " si lumea nu ar fi foarte incantata laughing

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

* Sigul nu zici doal asa ca sa ma simt eu bini? puppy dog eyes *
Stiam eu ca inca mai sunt oameni normali devil

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu dau foc la hartie pana m-am afumat de tot si imi vine sa vomit de la fum D:

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Eu stiam ca ai si pasiunea sa decapitezi animalele de plus rolling on the floor

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai, chiar fac asta laughing Cand merg pe balcon sa fumez mereu aprind bete de chibrite rolling on the floor

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Asta a fost vara trecuta rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Huuuăăă, ce urat. Blasfemie! Le folosești pentru scopurile tale meschine. sad

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaa laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce-mi placea sa fac asta in casa cand eram mica day dreaming, dar fara datul la rate. * pierdeam toata distractia asa ..stiu, stiu sad *

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu fac la fel laughing))))))

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Imi place sa vad cum ard lucrurile.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Arunc avioane de hartie pe geam si cu cuburi pe masini mai arunc si mancare de pe fereastra

| Arii2 a răspuns:

Am avut colectionam ambalajul dulciurilor

| oFataAnonimaa a răspuns:

Mă uit la video-uri cu accidente brutale de maşini/trenuri, etc.