| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce pasiuni aveți?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sudura, condusul, trenurile, masiniile tunate, camioane, arme, femei.

| AvalohAlyn a răspuns:

Buna.
De ceva timp a început să îmi placă să citesc din domeniul sanatatii.(medicina, nutriție, terapii de self help)
Imi place de asemenea muzica și jocurile video tip simulator auto, cele de sport, afaceri, politice..etc
Îmi place și tot ce tine de transportul in comun și mai ales de CUNOASTERE, adică să aflu chestii noi din toate domeniile (mai ales sănătate,cultura generala,știință,religie,spiritualitate,anatomie,diverse chestii de self help,astronomie,politica. teoria conspirației)etc citit cărți și navigat pe internet.iar ca sa fac și o gluma presarata cu mai mult adevar pasiunea mea cea mai mare și de care trebuie sa fac ceva in acest sens este mâncarea fast food dar și dulciurile, in special mâncarea.(îmi plăcea mănânc, recunosc )
Ție ce îți place să faci?
Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Frumoase pasiuni!
Mie ce îmi place? Păi... Să scriu, să cânt și să ascult muzică dacă se poate toată ziua, să desenez caricaturi, să citesc (Nu orice, trebuie să mă surprindă acea carte nu prea departe de început.), să călătoresc (în special la munte), să fotografiez peisaje, să dezbat chestii. Mai e ciclismul badmintonul... A, și gătitul, în special al deserturilor! Atât îmi vine acum în minte.winking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mâncarea. Femeile pe locul doi.
Ce-am iubit pe lume asta,
Calul pușca și nevasta.

Cu ce m-am ales în viață,
Ce-am băut și ce-am mâncat,
Și pe cine-am strâns în brață.

| Celcestietot a răspuns:

Gaming, religie, tot ce ține de condiția fizică și multe altele. Viața este o pasiune happy.

| SilentRain a răspuns:

Muzica

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Super, pasiune comună.winking

| gemeni6226 a răspuns:

Filmele,muzica,internetul cititul, ingrijirea florilor din casa si de pe balcon, plimbarile in aer liber, drumetiile in mijlocul naturii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cantatul la chitara, cititul, drumetiile si colectionatul monedelor.

| Marius22222222222 a răspuns:

Ai inceput sa strangi puncte TPU? Mama mama Cate intrebari azi happy

| anonim_4396 explică (pentru Marius22222222222):

Sincer, nu mă interesează așa tare punctele. Chiar mă gândeam să îmi șterg contul de TpU. Am vrut să văd cum e și am văzut. Interesant, cu bune și cu rele... N-aș vrea să stau să butonez cât viața trece pe lângă mine. Acum cel mai supărată sunt că am supărat pe cineva, dar fără să vreau...

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi in privat daca vrei

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te supara pentru primul raspuns. Stiu ca nu esti tu dupa puncte TPU

| anonim_4396 explică (pentru Marius22222222222):

Nici vorbă de supărare, mulțumesc pentru grijă! Ești un prieten TpU adevărat. happy

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc. Nu doar TPU. Chiar vreau sa ajut unde pot si eu

| DonGiani a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai supărat pe nimeni, stai liniștita, vezi ca ai mesaj in privat happy

| anonim_4396 explică (pentru DonGiani):

winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fotbalul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa raspund la intrebari pe TPU. Citesc cat pot de mult. Cam astea

Răspuns utilizator avertizat
| VictorJulien a răspuns:

Muzică,filme,şi mai nou cititul.