| margaritar a întrebat:

Ce pastile de slabit eficiente cunoasteti?big grin chiar as avea nevoie straight face

42 răspunsuri:
| RosuEleonor a răspuns:

Sunt foarte multe pastile eficiente de slabit pe piata pe care le poti comanda online.

Un puternic arzator de grasimi ar fi Capsiplex cu capsaicina extrasa din ardeiul iute rosu. Are un efect thermogenic si rezultate destul de rapide. E minunat pentru persoanele carora le place sa faca miscare.

Meratol, o alta pastila eficienta de slabit care elimina grasimile si carbohidratii din mancaruri. Daca iti place sa mananci si vrei sa slabesti, acest supliment natural cu Nopalina o sa iti prinda bine.

Proactol XS, un fat binder ce contine chitosan. La fel ca si Meratorul, acesta blocheaza carbohidratii si grasimile din alimente, eliminandu-le rapid. Nu necesita dieta sau exercitii fizice.

In caz ca ai probleme cu retentia de apa poti folosii un supliment cu cetona de zmeura. Raspberry Ketone Plus fiind un bun diuretic si energizant.

Pentru a inhiba posta de mancare si dulce incearca capsulele cu extract de cafea verde Green Coffee Plus. Sunt foarte eficiente in aceasta situatie si Thermacuts cu extract de ceai verde. Amandoua ajuta in arderea grasimilor si in modelarea trupului.

| Sunciel a răspuns (pentru RosuEleonor):

Buna! In ce farmacii pot gasi proactol xs si ce pret ar avea? Multumesc anticipat!

| RosuEleonor a răspuns (pentru Sunciel):

Buna, mai multe detalii despre fat binderul Proactol xs gasesti pe site-ul pastilaslabit.ro

| Simoneloo a răspuns:

Buna! Poti incerca Hyperslim Acai! Gasesti aici pe site-ul asta http://infit.ro/ si diete pentru slabit eficiente! Bafta!

| Andrubeatrice a răspuns:

Nu stiu daca mai citeste cineva subiectul, dar eu am doua recomandari pe care pot sa le fac in caz ca e cineva interesat... Pastile de slabit pe baza de extract de rosii (http://www.tomato.com.ro/) si bineinteles, cafea verde 100% bio de la Nature4Life (http://www.nature4life.ro/)...ambele doua metode au fost testate de mine si de o prietena cu succes si fara reactii adverse..mult noroc!

| lebeautemps a răspuns:

Am incercat si eu super slim, care are aceeasi compozitie ca si capsula de slabit. Dupa o luna de "tratament" m-am trezit cu 6 kg mai putin dar si cu ficatul distrus, unde mai pui ca dupa 4 luni kg s-au intors.

Decat sa iei pastile mai bine te duci la un medic nutritionist, dai tot atatia bani ca la pastile, dar slabesti sanatos.

| Cristina1978 a răspuns:

Doamne, ma doare capul cand vad ce recomandati.
In primul rand, daca vrei sa slabesti, schimba-ti stilul de viata.

1. Renunta la carbohidrati, sau cel putin redu-i la maximum 30-50 de grame pe zi. Asta inseamna fara zahar adaugat de nici un fel, fara paine, fainoase, chiar fructe dulci.
2. Consuma proteina de calitate (carne slaba fiarta sau pe gratar) + o cantitate semnificativa de fibre (salate la greu). Daca nu te impaci cu salatele, ia-ti un supliment cu Glucomannan. E un tip de fibra care absoarbe lichidul si se transforma intr-o pasta gelatinoasa in stomac, umflandu-se si accelerand senzatia de satietate. Si nota bene, este mult mai ieftin decat balariile recomandate de catre antevorbitori. Uite aici cam cum functioneaza: https://celmaibun.net/cele-mai-bune-pastile-de-slabit/#glucomannan
Spor!

| GoranAndrei a răspuns:

Eu unul recomand cu incredere Forskolin Active, insa poti gasi aici http://citybreakguide.ro/slabire/ multe alte produse de slabire. Citeste parerile altor persoane din zona de comentarii si alege ce crezi ca ti se potriveste mai bine in functie de tipul metabolismului tau.

| Andeluzia1409 a răspuns:

De departe cel mai bun produs de slabit la ora actuala e Forskolin Active, vezi detalii pe http://solutiidetop.ro/forskolin-active-pareri-forum-pret/

| oanavanilie a răspuns:

Buna! Eu am folosit http://www.myriam.ro/pastile-pentru-slabit-c-2_31_838. Adjuvante in curele de slabire, bazate pe plante, decvi nimic toxic. Be careful! :)

| TroluFermecatoru a răspuns:

Sotia mea a slabit cu Proactol. E un supliment foarte puternic asa ca ai grija cu el, nu te lasa dusa de val ca ajungi schelet. Este un supliment cam scump dar sotia a slabit in 3 saptamani undeva la 14 kg, a dat jos burta, colaceii si ce imi pare rau ca i-a micsorat fundul. Tin minte ca i-au mai ramas undeva la 20 de capsule, nu l-a mai folosit pentru ca nu mai era nevoie. Nu a avut reactii adverse, probleme de nervozitate sau de somn. Chiar este un supliment foarte bun care te asigur ca iti va prinde bine http://www.burnfatstore.com/......oactol-xs/