| Madalina23Mdlz a întrebat:

Pastile eficiente de slăbit?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ceaiul de slabit Canadian Tea.Se gaseste la farmacia Catena sau pe internet.E 100%natural si fara reactii adverse.Se beau 3 cani pe zi.E cam scump dar am slabit 3 kg intr-o luna mai demult cu el.E bun.Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Răbdări prăjite, picioare de scaun fripte, apă sfințită de la robinet.

| Iote a răspuns:

Nu exista. Doar... ce a spus @sadrian46, mai putin picioarele.

| Biscu123 a răspuns:

In momentul de față după încercări multe si nereușite, eu folosesc pastile pe baza de ananas de la dr.Ionut Moraru.Acum astept sa vad cat va indica cântarul peste câteva zile.Nu ma simt rau, doar ca nu mai am poftă de mâncare.Mananca putin ceea ce ma va ajuta in procesul de slăbire.In materie de dieta iti recomand dieta Rina sau dieta Daneza

| Cosmin86 a răspuns (pentru Biscu123):

Nu exista "incercari multe si nereusite", exista incercari IDIOATE de oameni carora le e LENE sa gandeasca.

Daca nu te duce capul, normal ca esuezi aiurea... altfel exista :O INCERCARE = O REUSITA, PUNCT.

Eu am slabit 18kg mancand cartofi prajiti si grasimi, pentru ca am stiut sa fiu in deficit caloric si sa fac sport.

"pastile de slabit" = si mai mare prostia, dar la ce sa te astepti de la un om care e deja prost.