| melynda a întrebat:

a incercat cineva pastile pentru slabit care sa fie si eficiente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt eficiente doar daca nu mananci nimic si iei numai pastilele big grin

| melynda explică (pentru Bula):

Ce ai incercat?

| Nyy2003 a răspuns:

Pastilele de slabit nu ajuta la nimic in afara de faptul ca ii fac rau organismului.Pentru a slabi trebuie sa tii dieta, sa faci sport,(minim 30 de minute ). Pastilele iti distrug ficatul si organele in timp...Incearca sa te razgandesti daca vrei sa iei pastile pentru slabit...nu iti fac bine! De exemplu iei o pastila pe zi si in aceea zi mananci ce vrei si cat vrei...crezi ca te ajuta? Eu nu prea cred.Incearca sa ti o dieta, dar sa nu te infometezi.Mananca des, putin si sanatos.
Toate cele bune!