| cristime a întrebat:

Ce persoana va aduce cel mai bine aminte de copilaria voastra?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Matusa mea.Inca nu pot sa o asociez realitatii cotidiene.Ar insemna sa daram un mitsad

| fabiola a răspuns:

Copilul! Retraiesti a doua oara copilaria si adolescenta!

| Butsilee a răspuns:

Un barbat, a fost bucatarul tatalui si unchilui meu in facultate:X ce mai ardelean :X betivlaughing
si de niste vecini ici colo laughing
TU?
nail biting

| kidulinha a răspuns:

Bunika. Pt ca ea m-a crescut.Adik parintii lucrau si cu ea imi petreceam majoritatea timpuluitongue Nu zic ca parintii mei n-au avut grija de mine sau nu mi-au acordat atentie, doamne fereste. Dar bunica, pentru mine, a fost ceva mai special blushing :*

| madagascar a răspuns:

Tata pentru ca tot timpul avea tolba plina de povesti, ghicitori, poezi, tata pentru mine in copilarie a fost al 2 lea Ion Creanga