| RAY a răspuns:

Susținător
INFJ-T

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Dar de fiecare data am alta personalitate

| SilentRain a răspuns:

Mediator

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Unde ca eu nu ii vad?

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns:

Conducător
ENTJ-A

| Yurisa a răspuns:

Susținător
INFJ-T

| Theo94 a răspuns:

Conducător
ENTJ-A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhitect
INTJ-A

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logistician
ISTJ-A

| Jus7t a răspuns:

Personalitate "Susținător".
Tipul de personalitate Susținător este foarte rar, constituind mai puțin de un procent din populație, dar reușește să își lase amprenta în lume. Aceștia au un simț înnăscut al idealismului și moralității, însă ceea ce îi deosebește de alte tipuri de personalități idealiste este hotărârea și determinarea lor – Susținătorii nu sunt visători inactivi, ci persoane capabile să întreprindă pași concreți pentru a-și atinge scopurile și a avea un impact pozitiv de durată.

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns:

Sunt extrovertita.
Personalitate "Animator"

Sunt egoistă, nerăbdătoare și puțin nesigură. Greșesc, îmi pierd controlul și uneori sunt greu de suportat. Dar dacă nu poți să mă suporți când sunt dificilă, cu siguranță nu mă meriți când mă simt cel mai bine.

| LupusDei1993 a răspuns:

Eu sunt Mediator

| qwertpro a răspuns:

Sustinator.

Răspuns utilizator avertizat
| costiceacristian200 a răspuns:

O personalitate buna!

| costiceacristian200 a răspuns:

Susținător!