| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Ce porecle mai stiti pentru numele Georgiana?big grin
Da porecle frumoase:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Geo, Georgy, Georgiutsa, Georgilis, Georginutsa, Ginna, Gia, Georgia etc.
o fundita pls?>:d

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Salutt >_<

Georgiana - Geo, Georgi, Gea, Giana, Giga, Gigica, Gege, Gina, Gigena, Anaigoreg (inversul lui Georgiana).

Pa, pa big hug

| Roxy a răspuns:

Jorjana(mai taraneste) si Orgy, Jojo...si restul de mai joshappy

| Didw a răspuns:

Buna :*
Georgiana=> Geo, Georgi, Georgik, Geny, Ana, Ia, Gena, Oa.na, Inna, Gina.
Cam astea. Sper ca iti plac. O sa ma mai gandesc si la altele. Pa, pa!

| BingBang :D a răspuns:

Geo, georgik, geonika, georgyy, giannabig grin, ina. cam atat stiu

| DDDDDD a răspuns:

Geo, gina...astea sunt frumoase

Daca vrei si unele mai amuzante. pot zicebig grin

| Patriii a răspuns:

GeGe, GoGo, dar poreclele nu vin neaparat de la numee, poate fi si dupa felul in care te comporti

| JessyTGR a răspuns:

Mi se spune Jessy si uneori Yana!
tot de la georgiana big grin