| anonim_4396 a întrebat:

Ce porecle se potrivesc la numele Simona? dar nu neaparat de la nume big grin

Răspuns Câştigător

Simona=>Siminika.Simo.Simina.Simi.Zyzy(Simi).big grinbig grin.Semi`.tonguelaughing
Simona`pe uh te cheama de la familie BIDILEAN si tzsi`sar pOtrivi`."Bidy"tongue...tzsi`mai potriveste Simonik.Simonika.Zyzyka.(Sisinalaughingtongue) lasa`ca ma mai gandesc`eu :p

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mona, Anomis, zizy, Zăpălici...

| Butsilee a răspuns:

Simo, simonik
Si depinde si tu cum esti nebuna laughing pe langa nume adaugi nebunatik, sexy smug chestii de genu smug

| sweetgirl_3109 a răspuns:

Simi, Simonik, Zizy, Suzi, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simi, Simonel, Simo, Simonela, Sim, Simonica.