| amalia14leonte a întrebat:

Ce pot face in vacanta de vara, in afara de a ma juca pe tableta, laptop, telefon?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar e trist daca nu mai ai sau nu mai stii alte activitati in afara de jucatul pe tableta, laptop si telefon. In vacanta de vara poti sa citesti, poti sa iesi pe afara la o plimbare sau poti sa practici un sport (vad foarte multe fete care joaca tenis de camp pe la mine prin zona). Nu ai mentionat un lucru important, cati ani ai. Poti, de asemenea, sa te intalnesti cu prietenii si sa jucati diferite jocuri ale copilariei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesti carti.

| Metan a răspuns:

Fa-ti un iubit.