| pitiiiiiiiiic a întrebat:

Ce poti face cu acele puncte care le primesti la intrebari si raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Scopul este sa faci cat mai multe puncte pentru a ajunge expert TPU. Dar pentru asta trebuie sa ajuti multe persoane, iar raspunsurile tale trebuie sa fie mereu folositoare si inteligente.

6 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

La intrebari nu primesti puncte. Iar cu punctele primite pentru raspunsuri nu poti face altceva decat sa te mandresti cu ele. Nu au utilitate acele puncte...

| MidnightLady a răspuns:

Absolut nimic!

| Opt1k a răspuns:

Poti ajunge pe primul loc!big grinrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te faci membru la club penguin.

| Cuupcake a răspuns:

Punctele TPU sunt ca si hi5. ul
Cu cat acumulezi mai multe, cu atat esti mai smecher laughing
[Ca si vizualizarile si comm. urile]. happy

| pitiiiiiiiiic explică:

Ce urat merci:*