| syjey a întrebat:

Ce preferati intre
Abarat electric de barbierit sau BIG(gilette mach 3 etc)?

Răspuns Câştigător
| raullik007 a răspuns:

Cel mai bun este aparatul electric.Dece? Motivul este pentru ca nu toata lumea are pielea sensibila.CU aparatul de ras nu te poti irita pentru ca el nu atinge cu lamele sale pielea ci lasa barba, mustata de 1-2 mm.Bigul orice noutate ar fi taie parul aproape de radacina care poate aduce si iritatia odata cu ea.Depinde de fata dnv ce preferati.Big sau aparat.MULTUMESC

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aparat electric de ras - tot de la gilette (nu mai folosesti spuma)

| Mann02 a răspuns:

Gilette mach 3 happy