| StrongHeart a întrebat:

Ce preferati? Munca de birou sau altfel de munca?

4 răspunsuri:
| Henrypericolpublic a răspuns:

Alt fel de munca prefer.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Lucrul ăsta depinde de foarte mulți factori.
Pentru mine e ok munca de birou acum, pentru că am avut locuri de muncă unde trebuia depusă muncă fizică (program de 12 ore). Domeniul - bandă,piese auto,în caz că se gândeşte cineva la interpretări nejustificate.
Singura problemă, sau diferență ar fi faptul că aici e salariul mai mic şi se opreşte aproximativ jumătate din el pentru taxe şi impozite.
Cu alte cuvinte, eşti mai liniştit, cu sănătatea mai bună, dar pe bani puțini.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Henrypericolpublic):

Dar din pacate e platita mai prost.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu am facut niciodata munca fizica, doar munca de birou happy