| anonim_4396 a întrebat:

Preferati sa mergeti la munca sau sa lucrati de acasa si de ce?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

As prefera sa muncesc de acasa.As fi mult mai eficientă si in largul meu, având în vedere că sunt anxioasa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Acasă, că pot lucra din grădină, din cafenea, din pădure, nu trebuie să stau într-un birou cu persoane care vorbesc toată ziua despre copiii lor laughing.

| oglindasultanului a răspuns:

Depinde la ce, daca e virtual prefer sa ma aflu "acasa" unde stau confortabil. Dar cu fizicu nu prea lucrez, si deocamdata nu-s acasa, deci laughing as merge

| mastadont a răspuns:

Prefer să lucrez de acasă pentru că e mult mai convenabil și confortabil. În plus, pot să-mi fac programul cum vreau eu.