NOname
| NOname a întrebat:

Ce preferati, o cina in doi la lumina lumanarilor, cu muzica buna, mancaruri exotice, sampanie si destainuiri sau o invitatie la un eveniment formal (un party), unde vor fi toti prietenii si familia?

Răspuns Câştigător
| lauru a răspuns:

Mi-ar place o cina in 2, doar eu cu tine,la lumina lumanarilor,cu muzica buna,cu putina sampanie, fara mancaruri exotice, cu destainuiri si urmata de o plimbare si mai romantica.

151 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Amândouă, și totuși pe rând!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

O cina in 2. Oricum n-am cu cine sa fiu ca sunt singurel.

| Dash a răspuns:

Ambele variante sunt OK, Dar cred ca as alege-o pe a doua.

| Elena1234456 a răspuns:

Un party happy.

| pwp a răspuns:

Prima varianta happy

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La vreau pe ambele in zile diferitewinking

Nu,nu merge! Trebuie sa aleg doar una.Ok.
De cina (mai putin) romantica am parte in fiecare seara, cu lumanari ( ca facem economie la curent) si fara mancaruri exotice ( ca-s scumpe), asa ca prefer un schimb de idei si sa-mi revad prietenii.Chiar mi-e dor!

| baru a răspuns:

Sall. Prieteni, familia, si daca vi si tu, este perfect. Glumesc Pa!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Un eveniment unde sunt toti prietenii si familia nu poate fi formal...
Cred ca m-as simti excelent in mijlocul lor la acel eveniment,dar tot atat de bine,sau chiar mai bine,ma pot simti la o cina in doi, mai ales ca in ultimul timp viata nu prea ne rasfata cu timp liber si bani multi. Asa ca as alege ambele variante, dar la momente si trairi diferite.

| Leea1234 a răspuns:

Prima varianta...doar ca in cazul meu va fi si a 3-a persoana,baiatul nostru!
am vreo cativa ani,de cand nu-mi mai plac petrecerile cu zgomot si multa lume,prefer ceva linstit, acasa impreuna cu familia mea o cina usoara, un film bun si la nani!

| Ana a răspuns:

O cina in doi

| inna a răspuns:

Party happy

Răspuns utilizator avertizat
| andragrigoras2000 a răspuns:

Cam ambele.prima varianta iti da o stare placuta si linistita, iar a doua o buna dispozitie. deci nu prea fac diferenta.

| micurutza2005 a răspuns:

Nici una laughing sau poate a doua ca e mai multa lume pentru distractie.

| noktambul a răspuns:

O invitatie la un eveniment formal, urmata de un eveniment in doi.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Stii ca intotdeauna oamenii isi doresc ce nu pot avea foarte usor. In mod normal mi-ar place o cina in doi, dar pe moment as prefera de o mie de ori sa imi vad toti prietenii si familia pentru ca ei sunt departe si mie foarte dor de ei. Oricum buna intrebare!

| Alyra a răspuns:

Aleg cina la lumina lumanarilor, mi se pare mai romantica.

| SteauaNordului a răspuns:

Cina in doi
prietenii si familia oricand, iubirea are prioritate

| Nume a răspuns:

O cina in 2

| DoarOana a răspuns:

Buna NOname,
Eu as prefera o cina in doi la lumina lumanarilor pentru ca as vrea sa fiu doar eu cu persoana iubita ca sa o simt cat mai aproape de mine.
Evenimentul este ok, dar mie nu imi plac asa mult aglomeratiile si rasetele zgomotoase pentru ca ma obosesc foarte mult. Cel putin asta e parerea mea.
Pa, pa

| Aliutza a răspuns:

O cina romantica, cu destainuiri happy

| minnieee a răspuns:

Cina in 2.

| Deny1333 a răspuns:

Ambele nu se poate? puppy dog eyes
anyway, păăi... sâmbătă noaptea petrecerea şi duminică cina, că luni am şcoala şi nu pot să stau până-n zori [mi-ar da mama petrecere acasăă... laughing ].
deci. merge şi aşa, nu?batting eyelashes

| Bailey a răspuns:

O cina in doi dar... si un party ar fi dragut happyhappy. Cred ca pe amandouawinkingwinking
dar tu ce ai alege?happyhappy

| Zøєy a răspuns:

O cina in doi:X

| CookieșiParty a răspuns:

Amandoua imi plac foarte mult! Doar ca a doua ma caracterizeaza 70% din mine.

| 4b a răspuns:

E frumos si cu cei dragi, insa uneori preferi sa fi doar tu si pers iubita...cina \m/ mancare delicioasa=p~ mai bei ceva bun:-> mai un dans

| Minnie a răspuns:

Fara discutie, cina in doi. Pana la urma, traiesc cu el, nu cu neamurile sau prietenii si importanta e relatia cu el