| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce preferi? Sa fi inteligent si lipsit de faima? Sau sa fi prost si plin de faima? Va rog sa alegeti doar una dintre variante, stiu si eu as vrea sa fiu si inteligent si plin de faima.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu nu văd în faimă un plus; deci îmi propui să aleg între două plusuri şi două minusuri. Hmm...care o fi, care o fi?

| whatevernvm a răspuns:

Logic ca prost, e visul oricui, no?

| Drimmero a răspuns:

Sa ma duca bibilica pana la nesfarsit,, doar atat.
Ce faima? Da-o-n potop de faima, cui ii trebuie?

| T0T a răspuns:

Prima variantă. Nu am nevoie de faimă.

| J0B0MAT a răspuns:

Proastă şi plină de faimă pentru că vreau să încerc şi asta.

| danay72 a răspuns:

Inteligent și fără faimă. Faima e trecătoare, dar inteligenta rămâne. Te ajuta în viață, mai ales dacă cultivi înțelepciune practică.

| Mayhem666 a răspuns:

La cat de sociabil sunt eu, prefer sa fiu inteligent, nu faimos, ah, stai, nu pot sa devin ceva ce deja sunt.

| gemeni6226 a răspuns:

Inteligent si fara faima.Prostia te ucide chiar daca ai faima si te impinge la lucruri necugetate care te distrug si distrug si pe altii.

| gigite a răspuns:

Da "sa fii"! de doua ori? E posibil? -"Sa fi inteligent si lipsit de faima? Sau sa fi prost si plin de faima?"

| dolceromania a răspuns:

Prima varianta.

| Dumbi a răspuns:

Destept si lipsit de faima, n-am nevoie de fani…