| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce profil este mai avantajos dintre stiinte sociale, filologie si stiinte ale naturii si la ce se bacul?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Eu am terminat filologie si am dat bacul la lb romana,(oral-scris),lb engleza(oral,scris,auditie),istorie(scris),tic(lucrare practica in laborator),pe urma iti alegi tu dintre filosofie, geografie, psihologie si logica pe care vrei sa dai eu mi-am ales filosofia atunci

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Am uitat sa-ti zic ca poti sa-ti alegi lb franceza in loc de engleza, dai la aia pe care o stapanesti bine

| cosmina05 a răspuns:

Depinde ce materii iti plac.Eu sunt la stiinte sociale si dau la romana, la istorie, aleg intre engleza si franceza, la Tic(calculator
) si aleg intre geografie,logica, psihologie, sociologie si filosofie.La filologie dai sigur la romana,latina, istorie, tic si o limba straina.La stiinte ale naturii se da la romana,tic si nu mai stiu,dar oricum dai ori la chimie, ori fizica, oi biologie si cred ca se da si la matematica