| chocolatte a întrebat:

Ce program de muzica folosesc dj-ii la disco adica incepe urmatoare melodie fara sa se termine prima? nu stiu daca m-am exprimat corect dar daca aveti idee va rog sa imi raspunde-ti! mersihappy

9 răspunsuri:
| laura64 a răspuns:

E pur si simplu problema de mixaj. Cu un pupitru de mixaj bun poti face tot ce doresti. Bafta!

| thealc a răspuns:

Si la winamp se poate asa ceva de nu pot eu sa, ti descriu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei folosesc platanele, unelte specifice, nu programe. Asa, pe calculator, exista programe care pot face treaba asemanatoare cu platanele: Virtual Dj, Traktor dj, DSS dj, MixMeister si muuulte altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic un program care e unic in treba asta face bitul sa se simpta excelent este vorba despre MixMeister happy spor la trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah cauta doua melodii la fel se pun in,, consola,, ca melodia1 si melodia 2 si dupa ce se termina prima da play la a doua
XD e simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai folosite ie virtual dj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Referitor la intrebarea ta, ai aflat cumva cum se face asta din winamp, incerc si eu sa aflu.

| Andrew_8561 a răspuns:

Doar program:virtual dj, il poti lega la playere si le folosesti pe program, virtual desigur...

| Vlad_Buciuman_1991 a răspuns:

Nu stiu daca ati aflat raspunsul la intrebarea cu winampul dar va pot explica eu mai pe indelete. dupa ce deschideti winampul, dati la configurare, iar acolo trebuie sa va apara suprapunere piese. bifati butonul acela, si selectati cu cate secunde inainte de a se termina piesa, sa inceapa urmatoare...(maxim 20 secunde) sper ca am fost de foloswinking