| Cold a întrebat:

cum pot face si eu un video cu lyircs de la o melodie adica nu stiu versurile sa se termine exact cand dispar versurile si ce program trebuie sa folosesc big grin funda.

Răspuns Câştigător
| An0nim01 a răspuns:

Poti folosi Picasa 3: http://picasa.google.com/ (link download: dreapta sus),acesta este recomandat pentru incepatori:), iti aranjeaza fotografiile si versurile in functie de melodie! Alte programe: Windows movie marker, camtasia studio, Ulead...

Sper ca te-am ajutat.:)

O seara buna!

1 răspuns:
| YourEternalLove a răspuns:

Asta m-am intrebat si eu si am primit si raspuns vezi ca este in calculator la start CREATOR DVD WINDOWS FUNDA? tongue happy