| doareu_5100 a întrebat:

Ce prostii x( toti ziceti ca nu exista program de spart parole, dar i\unei prietene i au spart id azi sad

vreau si eu programul crying

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu există programe dar sunt diferite modalităţi prin care poţi afla. Dar trebuie să ai cunoştinţe în domeniu ceea ce tu nu ai. Dacă ai să te interesezi ai să vezi că modalităţi sunt multe, dar tu nu poţi afla. Presupune ceva mai multă muncă şi pregătire în domeniu. Dacă ar exista un program de tipul asta, cine crezi că şi-ar mai face id-uri? Nu daţi click-uri aiurea, dacă primiţi diferite mailuri nu vă scrieţi parola chiar dacă par a fi de la yahoo. E vina prietenei tale, dacă ea avea o parolă ok şi nu accesa site-uri care nu trebuie acum nu păţea aşa ceva! Să încerce să-şi recupereze id-ul dacă ştie întrebările respective şi alternative mail! Baftă!

| DoDo a răspuns:

Iti pot zice cum pot sa faci daca vrei
deci uite dai click dreapta faci id albastru cui vreri sa-i spargi parola apoi dai shift si m ddeodata si iti apare o casuta iti scrii numele siid sau emailul si iti apare parola acum te rggg fundita