| ritza200 a întrebat:

I-am zis unei prietene ca am un program de spart parole si intreadevar eu am avut dar le-am sters pe parcus ca imi dadea virusi. Acum prietena mea mi-a cerut programul, eu i-am uitat numele si site-ul de unde l-am luat. Daca sti vreun program de spart parole sau de aflat parole poti sa mi-l dai?!? Dau funda si votez :*:*:* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MaPlictisesti a răspuns:

Daca te referi la yahoo messenger, nu exista. sunt doar fake-uri care contin trojeni, spyware (virusi).

4 răspunsuri:
| crackster a răspuns:

NO.Chiar ai avut tu program de spart parole? si cum faceai.scriai ID. apasai enter.si hopa. uite parola? De unde v-a intrat in cap ca exista program de spart parole?
Singura posibilitate e sa ghicesti parola sau sa ghicesti raspunsul la intrebarea de securitate.

| ritza200 explică (pentru crackster):

Da dar bagai id si scriai data nasteri il scana si iti dadea sa afli ce vroiai despre acea pers. dar daca tu esti handicapat si asa te-a facut mata sa ramai un prost si un bou ca tactu

| crackster a răspuns (pentru ritza200):

Culmea ca ai dat funda la primul comment care iti spune acelasi lucru...nu exista asa ceva...dar tu continui sa crezi ca exista. Fa tu rost sau creeaza un program de ala si dupa asta vii si ma injuri cat vrei. Pana atunci ia si mai invata ceva programare ca nu strica.