| anonim_4396 a întrebat:

Ce puneti pe primul loc, cariera sau viata privata?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cariera. Cei care aleg doar viata privata, inseamna ca le pica banii din cer sau inca sunt la mami si la tati care le indeplinesc toate poftele. Ha, ha!

| Ofiintă a răspuns:

Cariera.

| Sofer a răspuns:

Ma așez puțin spre viata privata pentru ca job am, am și bani și nu e chiar trista viata.

| Dismally a răspuns:

Viata privata clar pentru ca nu stiu cat am de trait si nu vreau sa-mi irosesc anii sclavagind pentru o companie doar pentru a ocupa o functie care nu inseamna absolut nimic...

| CostinAlamariu a răspuns:

Viata privata. Carierea este o anexa a mea, nu eu sunt anexa carierei mele.

| oglindasultanului a răspuns:

Aia care merge

| Nirvanaaa a răspuns:

Cariera.

| Apokales a răspuns:

Depinde de cariera. Daca esti cadru militar, atunci cariera capata un sens mai inalt decat viata ta privata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima

| UnDiavol a răspuns:

Pe ia suflet inima memorie O_O

| liliana77any a răspuns:

Cariera apoi viata privata.
Dupa parerea mea amandoua sunt al fel de importante in egala masura.