| RAY a întrebat:

Ce răspunsuri preferi, lungi sau scurte?

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Lungi si detaliate. Nu-mi place cand intreb ceva si mi se raspunde sec. Si practic asta a fost. E altceva cand persoana respectiva nu doreste sa comunice cu tine, iti dai seama. Dar e alta cand asa e persoana in sine sau are doar putin interes in a mentine o oarecare conversatie normala.

Ma plictiseste, personal.

16 răspunsuri:
| WangLouis a răspuns:

...lungi si cuprinzatoare. Daca e scurt, esti nevoit pe urma sa pui iar intrebari sa ajungi la ce vrei sa afli.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Un raspuns lung detaliat cu explicatii clare si bine gandite = un raspuns potrivit.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Lungi.Au mai multa informație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te prefer pe tine.

| Dismally a răspuns:

Cele putin mai lunigi, doar putin, nu trebuie sa fie exagerate pentru ca e posibil sa nu am rabdare sa citesc tot.

| Superior a răspuns:

Cat mai practice, si la obicet, care sa cuprinda tot subiectul intrebarii.

| J0B0MAT a răspuns:

Răspunsuri inteligente.

| Horus35 a răspuns:

Decât nimic in multe cuvinte, mai bine scurt și concentrat. Dacă n-ai nimic inteligent de zis, măcar nu bate câmpii.

| RAY explică (pentru Horus35):

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, tu esti inteligenta si rationala

| IoanaRoman09 a răspuns:

Scurte si la obiect.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cine esti pisy cu ochelari?

| Drimmero a răspuns:

Raspunsurile care sa ma lamureasca, nu conteaza ce diametru au.

Bine, nici alea monosilabice nu-mi plac, dar nici romanele ca mi-e lene sa citesc atat.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Uite de exemplu un tip tocmai spunea ceva inteligent, fara un jurnal in care sa scrii cat ai mancat nu poti slabi, ca ai nevoie de date, si mi-a iluminat creierul acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine ai vrea tu să fiu?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Calugarita la mananstirea lui pomohaci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci...așa să fie
☆☆☆☆☆Hocus pocus ☆☆☆☆☆