| anonim_4396 a întrebat:

Ce rost au aceste întrebări pe YouTube?

https://ibb.co/2WSt54h

Răspuns Câştigător
| bookofknowledge a răspuns:

Ai postat o aici deci merge, tocmai pentru ca e stupida atrage persoane, nu te uiti la cate persoane fac chestii stupide pentru like uri, crezi ca ei nu stiu cat de stupid arata, dar lumea fie e nervoasa, fie se intreaba de ce si trimit mai departe(sau alte sentimente, dar majoritatea tot aici ajung sa se uite tocmai pentru ca e stupid, pe scurt exact ce faci tu acum, si cresc astfel de canale(nu e neaparat un video dar stupiditatea atrage, tocmai ca te intrebi de ce sau doar ca sa raspunzi prostesc, sa fie, uitate la cei care au dat green si pink, au facut o intentionat sa si bata joc, astfel de jocuri sunt distractia lor, si a celor care se uita la acele raspunsuri(de ce a zis blue, e clar red, cam asa, si intra tot mai multi)), mai sunt alea care zic ca fac ceva interesant care ar dura 3 secunde si o lalaie jumatate de ora, cu daca aprind deci priveste, deci, si tot zic asta, te enervezi dar tot vrei sa vezi, si la final ei nici nu mai fac ce zic ca fac, sau daca fac rezultatul e prost, dar nu te opreste sa te uiti la alte videoclipuri.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu orice întrebare are rost. Multe dintru ale tale este să faci exhibiționism.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil sunt pentru a face activitate pe cont, habar n-am nerd