| roxyema a întrebat:

Ce sa cred daca un baiat mi-a zis sa mor pe mess.(eu am trimis un mesaj la toata lista cu dai pup sau mor?big grin)...si mie imi place acel baiatbig grin...si el este cam influentat de prietenul sa creada despre mine anumite prostii doar fiindca il enerveaza parul meubig grin. e ciudat. ce sa cred:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) a glumit cu sigurantza.

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Eu cred c-ar trebui sa-ti iei masurile pentru. sicriu, si sa-ncepi sa-ti alegi garderoba pentru. inmormantare. rolling on the floor Scuze! N-am putut sa m-abtin. tongue

| daniDeeDee a răspuns:

Copilaşihee hee

| PauLa.M a răspuns:

A glumit... poate era intr o stare proasta.

| www a răspuns:

Doar tie iti place de el.

| faranume a răspuns:

Si acum la avatar ai "dai pup sau mor"laughing...rolling on the floor...Si eu cred ca a glumit...Nu inseamna ca te suporta sau ceva de genu`

| roxyema explică:

Acum eu incerk sal evit pentru ca i-am trimis din greseala un mesaj... fara sa vreau.in loc sa dau backspace am dat enter si a primit mesajul...saptamana asta am incercat sal evit...nu m-a vazut... dar eu da...si cand trece pe langa cl mea... poarta o gluga pe cap...sa nul vad.de parca nul recunosc...azi a iesit colegamea si l-a vazut.eu stau mai mult cu fata aia.si dupa ce a vazut-o si-a pus gluga pe cap cu sigurantza crezand ca sunt si eu pe acolo undeva...ca eu cand la zarit am tulito in cl...si acum nici din sc in pauza nu mai iese.nici eu doar pana la magazin...altfel nu.pe hol:d...si m-am gandit macar saptamana asta sal evit pe[oate uitabig grin...eu sper sa da:d(nu cred ca poate sa uite ce i-am scris in mesajul alacrying)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo de pisoiul ala.Ai grija ca se cunoaste ca a fost un pic bruscat pentru a sta in pozitia aia.Nu zic batut dar fortat un pic a fost.Are acea privire si urechile lasate...