| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva si va rog sa-mi spuneti sincer parerea voastra. Imi place de un baiat, el la randul lui ma place, etc. Toate bune si frumoase doar ca uneori se comporta putin...ciudat ceea ce ma face sa cred ca are anumite probleme. Imi spune, de cate ori il enerveaza cineva ca ar aplica anumite metode de tortura pe el, ghilotina si alte prostii. Uneori cand vorbesc cu el pe mess spune ca are un cutit langa el si uneori ii face placere sa se joace cu el. Am crezut ca zice asa ca sa se dea mare.

El in rest nu se poarta urat, nu se enerveaza repede, vorbeste calm cu toti. Poate sunt eu paranoica si saracul baiat se poarta normal, desi eu de cand ma stiu am fost impotriva violentei. Voi credeti ca are vreo problema? Nu-i pot recomanda totusi sa consulte un psiholog, pentru ca are 15 ani si cred ca ar suna putin ciudat daca i-as zice asta.

6 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Eu zic ca o perioada de timp sa nu il mai bagi in seama ca, daca vede ca nu il mai bagi o sa fac tot felul de lucruri...Asta zic eu...winkingmul succes!

| cristi202 a răspuns:

Exista si alti baieti, mai fara ciudatenii, mai normali. Chiar daca ar fi normal, acea latura implica duritate, violenta, in viata lui, iar tu spui ca ai fost mereu impotriva violentei. La un moment dat, aceasta latura va afecta relatia voastra. Dar eu cred ca e ceva patologic la el, ceva ce tine de inceputul unei boli mai degraba decit de normalitate

| rrarres a răspuns:

In fata prietenilor isi ascunde adervarata personalitate in fata ta e foarte sincer si eu sunt asa mai "ciudat"cu ce din jur iar cu prietena mea sunt calm, romantic, etc. dupa parerea mea e sincer cu tine iti spune ce simte el!

| thealchemist a răspuns:

Tocmai asta este varsta buna pentru. psiholog. are timp sa se schimbe.

| Ionut6999 a răspuns:

Iti sugerez sa nu te mai intalnesti cu el, pana nu te trezesti pe o masa de tortura, sau poate pe o ghilotina crying

Răspuns utilizator avertizat