| Cosmonaut a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? in afara de calculator

5 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Poti sa : citesti o carte buna, sa te relaxezi, sa dormi, sa te uiti la TV la ceea ce iti place sau sa te gandesti la ceea ce ai facut in trecut.

Succes!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai sa citesti o carte, sa te uiti la tv, sa iesi pe afara, sa dormi, sa mai faci exerciti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci stiu ca nu citesti carti sau faci exerciti la mate asa ca iesi peafara suna un prieten/a joacate cu un animal de companie(daca ai) deseneaza(daca vrei) fa un comic

| InvisibleTouch a răspuns:

Pe langa sugestiile de mai jos mai poti sa te plimbi sau sa iesi cu prietenii mai ales ca acum e cald si soare :X

| iulica2002 a răspuns:

Te duci afara cu prietenii la un suc sau cu o mingie sau la niste palete de betminton si joaca-te in parc cu prietenii... daca preferi jocurile care sa le faci singul pot sa te joci singur cu mingea poti sa mergi pe o strada linistita ca de exemplu eu am fost in vacanta intr-o casuta din sinaia si nu se auzea nimic pe strada asa ca poti sa mergi si tu undeva linistit sau daca vrei si daca ai prietena invit-o la un film...