| Dănuț245 a întrebat:

Ce să fac dacă sunt în izolare?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Citiți Biblia și discutați cu Dumnezeu.

| Mosotti a răspuns:

Cum nu sti ce sa faci? Ai calculatir, telefon, TV, foloseste-le, daca le folosesti cum trebuie, nu ai timp sa te plictisesti, jocuri, aplicatii, mai te documentezi si tu de diverse, mai inveti, mai afli, mai o emisiune, documentar, film. Mai socializezi cu prietenii pe skype cu web sau fara, ai de facut multe.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Netflix and chill.

| Apokales a răspuns:

Jocuri video, citeste, vizioneaza filme, poti face miscare in casa si mult alte chestii. Poti sa stai de vorba cu familia ta, eu am vorbit cu ai mei si par oameni de treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| InvatamProgramare a răspuns:

Poti citi, te poti relaxa, poti invata ceva. Ce zici de programare: https://invatamprogramare.ro/......-ani/2020/