| HUAWEHUAWE a întrebat:

Ce sa fac in interactiune cu un om care se crede STEFAN CEL MARE real pana la taierea capului dar nu e in stare sa faca asta?
Daca imi vorbeste ce sa-i fac sa nu ma ia durerea de cap laughing
E batran...dar mai stau pe langa el

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

N-ai ce sa-i faci, Stefan cel Mare a murit "de batranete" nu i-a taiat nimeni capul.hee hee

| J0B0MAT a răspuns:

Lasă-l să se creadă.

| Dismally a răspuns:

Care taiere a capului? A murit din cauza unei infectii la picior, nu i-a taiat nimeni capul.

| AVAAVA a răspuns:

Îl confunda cu Mihai Viteazu!
I-al de mana, mergi la preot și roagă-l să-i facă o dezlegare, să-i citească din moliftelnic, și eventual un Sfânt Maslu.