| yuhu a întrebat:

Ce sa fac inaintea unui meci ( de fotbal) ca sa scap de emotii, frica, sa pot sa ma concentrez mai bine? niste metode de relaxare.

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Si fratele meu e junior la o echipa de fotbal, in primul rand gandeste pozitiv, gandeste-te ca o sa castigi, fa putina incalzire inainte pentru a fi in forma, fi vesel, gandeste-te doar la lucruri bune aka ca o sa castigi si ca vei fi cel mai bun, nu trebuie sa ai emotii

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,mkm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor totul este normal...mie mi se inmoaie piciarele atunci cand joc cu niste baieti mai mari decat mine dar nu stiu de ce

| E23 a răspuns:

Si eu practic fotbal sunt junior C. E normal sa ai emotii si eu am dar acestea dispar la mine odata ce am intrat pe teren.Ma concentrez la ceea ce am de facut, la sarcinile mele si ma gandesc ca trebuie sa dau totul pe teren.