| Serego a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de emotii cand a doua zi am un meci de fotbal? (daca ajuta la ceva is portar)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Inainte de meci, nu te mai gandi :"oare ce ma fac maine, cum o sa joc, cum e adversarul, daca nu joc bine"etc.Ai incredere in tine ca o sa aperi bine, o sa fii in forma, gandeste pozitiv, sa ai o gandire de invingator.Succes la meciuri.

| SergiuMD a răspuns:

Salut, te inteleg eu tot joc fotbal sunt atacant si la fiecare meci am emotii cind intru pe teren si nu stiu cum sa lupt cu emotiile acestea

| Serego explică:

Multumesc foarte mult amandurora!