| Silvia78 a întrebat:

Ce sa faci sa scapi de febra musculara?

6 răspunsuri:
| cristinuka_8768 a răspuns:

Daca ai febra musculara incearca sa mai faci niste exercitii fizice ( o sa fie greu la inceput, dar trece )

| Allexaandraa a răspuns:

Mananca ciocolata amarawinking, poti sa iei si o aspirina sau sa iti faci un ceai de lamaiewinking.Asa faceam eu cand aveam febra ca faceam prea mult sport.laughing

| katy a răspuns:

Sport,exercitii multe, iei o aspirina si gata

| DeeeaA a răspuns:

Iei o aspirina sau te pui in pat sa te odihnestitongue
eventual poti sa faci sh putina miscare inainte de somntongue
funda?

| stefanradu a răspuns:

Salut Silvia,

Am scris un articol interesant despre febra musculara, ce este, de ce apare, si cum poti sa scapi de ea.
Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/febra-musculara-ce-este-si-cum-scapi-de-ea/