| catalintigrul19 a întrebat:

Am o intrebare: atunci cand ai febra musculara stiu ca atunci cand faci efort scapi de febra dar cand faci efort cand ai febra musculara cresc muschi?

Răspuns Câştigător
| Catalynn_Floryn_1998 a răspuns:

Muschiul nu se rupe doar oboseste... Si nu are nicio treaba febra musculara cu cresterea muschilor... Daca continui sa faci exercitii cand ai febra musculara obosesti mai mult si asta nu duce la nimic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Catalynn_Floryn_1998):

Nu ai inteles nimic laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Catalynn_Floryn_1998):

Serios? nu are febra nicio treaba cu muschii?

nu stiu cine e mai IDIOT, tu ca spui asemenea tampenii, sau copilul ala mic ca te ia in serios.

Copii mici, dau ei sfaturi despre febra musculara

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cresc mușchii, ci se tonifiază.
Pa, pa.

| Ibrahimovic a răspuns:

Da, cresc.

| mdaria a răspuns:

Nu cresc. Cand faci febra, muschiul se rupe si are nevoie sa se refaca. Daca exagerezi, nu mai simti durerea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mdaria):

" muschiul se rupe si are nevoie sa se refaca", asta e CONDITIA NUMARUL 1 ca sa creasca.

| tranquilaaa a răspuns:

Da

| vinusipaharu a răspuns:

Nu cresc. Muschii trebuie lucrati, nu fortati.

| cristi966 a răspuns:

Da,ei cresc

| catalintigrul19 explică:

Multumesc la toata lumea!

| Cosmin86 a răspuns (pentru catalintigrul19):

Pentru ce? ca iei in serios cel mai PROST raspuns posibil.

Dar daca esti un copil mic si idiot, ce sa alegi altceva?