| gagicigoalevv a întrebat:

Ce sa iau la munca sa ma relaxeze? M-am gandit la guma, altceva?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Prin mestecarea gumii ii dai treaba stomacului, care va secreta acid gastric degeaba, stiind ca tu nu mananci nimic serios.Asadar tu crezi ca este o idee buna? Oare nu mai bine te-ai gandi la altceva care sa nu iti afecteze sanatatea? Nici macar inamicilor nu ar trebui sa le dorim boli de stomac, sunt foarte nasoale. laughing

| Simpatic a răspuns:

Sa te relaxeze in ce sens? despre ce fel de munca vorbim?

| gagicigoalevv explică (pentru Simpatic):

In constructii, ceva gen guma dar sa am in gura mereu ceva

| Simpatic a răspuns (pentru gagicigoalevv):

Guma de mestecat pare ceva adecvat pentru ceea ce vrei
sau bomboane mentolate, asta mai ales pentru cei care au renuntat recent la fumat, ei folosesc si mentosane pentru a se mentine ocupati, inlocuind cumva un viciu cu un fel de "tic"winking
pe mine nu prea ma relaxeaza guam de mestecat, dar in fine
pe mine stii ce ma relaxeaza? Johnnie Walker
insa nu ar fi potrivit la serviciuwinking

| Lupică27 a răspuns:

O papusa gonflabila, in pauza iti faci de cap