| katalinu26 a întrebat:

Ce sa intmplat cu cocalari.com? sad :O

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

A fost doar o farsa de 1 aprilie, dupa putin timp a mers, chiar a specificat iepurasulwinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

L-au cocalarit. Mie imi merge.

Apache
| Apache a răspuns:

Au incalcat o lege de copyright!

| Ana a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, merge.

| darielle a răspuns:

Mai este acest site, dar are multi virusi si te sfatuiesc sa nu intri.
P.S.:eu am un program pe nume McAfee site advisor si pot sa vad siteuri-le cu virusi si te sfatuiesc sa ti-l downloadezi si tu.

| MindFreak a răspuns:

E păcăleală de 1 aprilie. tongue

| Shine a răspuns:

A fost suspendat la fel ca si pitzipoanca.orgsadSe pare ca mai multi oameni au dat site-ul in judecata din cauza ca le-au fost postate pozele fara acordul lor.