| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse credeti ca aveti daca dati share la postarile alea pe pb cu telefoanele?
De ieri pana in seara asta numai postari de genul ala vad. crying(
Fiti destepti si lasati jocurile pentru copii.winking

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am tot scris pe Facebook ca alea sunt pentru prostit prostii dar nu vor sa inteleaga.

| papuciirupti a răspuns (pentru Salontanul):

Degeaba
eu mi-am schimbat fotografia de coperta cu una care are mesajul "daca mai dati share la postarile cu telefoane mamele voastre sunt C***E' si vad tot mai multe rolling on the floor))))

| Salontanul a răspuns (pentru papuciirupti):

Si? Ai scapat?

| suffarstar a răspuns:

Fiţi*

| papuciirupti a răspuns:

Apreciez dar nu editezwinking

| papuciirupti a răspuns:

rolling on the floor)
eu nu imi inteleg prietenii de pe fb
majoritatea dau share la postarile marilor artisti care ofera pe 31 martie un s7/edge si sunt foarte idioti
doua zile numai din astea observ pe fb si inca mai continua