| smileKiller a întrebat:

Ce se intampla cu trilulilu? de cateva zile tot apare peste tot: La cererea Sony Music Entertainment, acest fişier nu poate fi momentan accesat. Aceasta este doar o situaţie temporară, fişierul nu este şters şi va fi din nou accesibil în cel mai scurt timp posibil. Mulţumim pentru întelegere. Nu inteleg dc se intampla asta, voi stiti?

1 răspuns:
| alexhardy a răspuns:

Din cauza "drepturilor de autor". Sony Music Entertainment a gasit pe site la trilulilu cateva fisiere care incalca "drepturile de autor". asa ca le-a cerut sa le stearga sau sa le suspende. Pana nu vor rezolva problema cu Sony Music Entertainment nu o sa poti vedea nimic. Acest gen de probleme vor aparea tot maid es de acum din cauza la tamapita aia de lege ACTA semnata de Romania.