| Ioana2120 a întrebat:

Buna! Am o problema cu stick-ul, pe care l-am cumparat recent. La inceput a mers, dar acum cand copiez pe el un fisier video si dupa il deschid, imi apare,, Acest fisier nu se poate reda. Este posibil ca fisierul sa nu fie acceptat, ca extensie de fisier sa nu fie corecta sau ca fisierul sa fie deteriorat". Ce pot sa fac, ca sa nu imi mai apara eroarea?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Formatează-ți stick-ul, complet nu quick

| Ioana2120 explică (pentru sierra1):

Am incercat sa il formatez complet dar cand ajungea la sfarsit imi aparea ca windows-ul nu a terminat formatarea.

| sierra1 a răspuns (pentru Ioana2120):

Folosește exFat

| Ioana2120 explică (pentru sierra1):

Am ales exFat cand l-am formatat.