| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Ce se intampla cu Youtube-ul in ultima vreme? Adica am ajuns sa vad aproape la fiecare clip o reclama cu Netflix sau cu nu stiu ce platforma de pariere sportiva. Vi se intampla si voua?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Reclamele pe net nu sunt decat o cersetorie. Nu vad nicio diferenta intre cei care cersesc afara si cei care difuzeaza reclame,, la munca cu ei!

Patesc si eu...si pacat ca nu ma pot auzi ce le zic.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Intrebarea corecta e :" ce se intampla cu lumea?"

| Regina09 a răspuns:

Nu stiu ce se intampla cu Youtube-ul in ultima vreme.
Dar da mi se intampla mereu.
Sunt platiti ca sa le difuzeze reclamele deci castiga bine

| Regina09 a răspuns:

NU CRED CA SE INTAMPLA NIMIC CU YOUTUBE-ul DAR SE CASTIGA BINE DACA DIFUZEZI RECLAME.
Se strica lumea pentru bani.
Am scris cu majusculepentru ca nu e normal sa faci chesti de genu pentru bani.