| MitroKta a întrebat:

Hey, nu stiu ce se intampla cu laptopul meu in ultima vreme... doar am windows oficial, antivirus oficial, instalate din magazin... pe langa ca merge din ce in ce mai incet si imi face o gramada de figuri in ultima vreme, uite ce am mai patit:
In browserul Chrome, care si el imi face figuri in ultima vreme, nu mai pot vedea clipurile pe youtube si am observat ca nici pe vimeo si mai sunt unul-doua siteuri de care ma pot plange, nu-mi amintesc acum- stati linistiti, nu sunt xxx, chiar si pe google am la setat securitate ridicata pentru cautari :))). Culmea e ca nu ma atentioneaza cu nimic, clipul incepe sa deruleze, pe youtube se aude sunetul, pe vimeo nimic, dar nu se vede nimic, ecranul e negru! Habar n-am ce are, am incercat in IE si in mozilla si nu au nimic, acolo merg struna. Mentionez ca folosesc extensii de tip adblock pe fiecare din browsere daca ajuta cu ceva. De asemenea in Chrome am umblat pe la setari, am gasit butonul ala cu revenirea la setarile din fabrica, restart, etc si tot nu se intampla nimic, aceeasi problema!
Multumesc pentru intelegere!
http://imgur.com/olx6oL5
P.S. Dupa cum se vede si in poza, se vede ca acel clip este in derulare, imi arata chiar si logoul canalului, dar continutul nu.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti face un update la versiune de chrome sau la flash player, il poti reinstala, poti scoate extensiile. Vezi si tu ce functioneaza in final.

| MitroKta explică (pentru suntserios):

Chrome are flash player integrat si zice ca face update automat.