| Stefan927 a întrebat:

Ce se intampla daca suni la 112 si inchizi repede, un prieten a sunat la 112 si este minor?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu se intampla nimic, si eu fiind intr-o masina am apasat din greseala 112 si am inchis repede, bine eram pe cartela, oricum nu si-ar fi dat seama cine si de unde a sunat, mai ales ca nu stateam in acelasi loc.

Rau e cand suni si vorbesti si faci farse, atunci e altceva.

| Celcestietot a răspuns:

Farse la telefon 2007.

| SilentRain a răspuns:

Probabil mai nimic, sau ii vine amendă casă
Nu va mai jucați cu asa ceva, acel număr e destinat urgentelor, poate unul moare in timp ce voii țineți linia ocupă cu farse

| Florin9Florin9 a răspuns:

Dacă nu zici nimic (ca să se pună că ai vrut să faci o farsă) și închizi repede își dau ei seama că din greșeală probabil și nu-ți fac nimic.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Apropo, am pățit și eu așa să sun din greșeală și am închis repede, deci e un răspuns verificat prin practică : ))