| ghostghaca a întrebat:

Ce se întâmplă dacă suni la 911 îți răspunde și închizi repede?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nefiind alicat in Romania se va inchide telefonul automat. Poate ai vrut sa spui 112! Sau locuiesti in SUA?

| 1234568807 a răspuns:

Nu poti vorbi pe acel numar avand in vedere ca e numarul de urgente pentru SUA, iar tu locuiesti in Romania

| KR0N5TADT a răspuns:

Se întâmplă că te trezești din visare și vezi că deja ai rămas repetent și anul ăsta. Asta, pe lângă faptul că nu poți apela cu succes 911 de la tine din fundul satului.