| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ce se va alege de America? Vad ca acolo numai exista lege

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se recupereaza in timp, au nevoie de economie si aia doar nu ramane asa constant

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Africani cu cetatenie americana, daca nu se relaxeaza o sa puna armata sa-i imblanzeasca

| sierra1 a răspuns:

Incă o mie de ani, America va fi "nambăr_oan"

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

"a avut noroc si a castigat razboiul."

care noroc?
care război?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu eu ziceam, TOATE statisticile zic asta. și nu e pe crezute, e pe cifre/numere

| Celcestietot a răspuns:

Acolo domneste steaua cu 6 colturi in acest moment, bine, si pe restul pamantului de pe glob, sa fim seriosi.

| RoCkKiD a răspuns:

Au cate un protest din asta in fiecare an, nu e nimic deosebit. Saptamana viitoare se calmeaza si asteptam stirile de anul trecut.

singurii care se mira sunt aia care vad cate o stire pe luna si se dau de ceasul mortii.