| anonim_4396 a întrebat:

Ce semnificatie are expresia "intre doua nu te ploua, dar si cand te va trasni."?

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Adica daca ai 2 fete langa tine, poti sa fi ori cu una ori cu alta(cealalta fiind rezerva) dar daca una afla de cealalta...t va trosnilaughingasta cand esti cu ambele deodata, de aia zice intre 2 c esti cu ambelelaughing urcum e urata faza.

1 răspuns:
| donut a răspuns:

Adica daca esti impreuna cu doua fete te simti parca mai bine dar cand vor afla sigur nu te vor mai place
sper ca te-am ajutat